این فردی که می بینید کیف پاسپورتی چرم مشهد به دست دارد جزء خطرناک ترین افراد تاریخ اینترنت است

کیف های چرمی یکی از کالاهای اصلی کمد بسیاری از افراد است، کیف پاسپورتی چرم مشهد انواع مختلفی دارد و می توانند از ساده و صنعتی گرفته تا شیک متغیر باشند.

می‌توانید کیف‌های چرمی خود را با مراقبت از بیرون و نگهداری از کیف‌های چرمی خود در هنگام نگهداری آن‌ها برای جلوگیری از فرسودگی نگهداری کنید.

حالت دهنده و محافظت از چرم شما

ماهی یکبار نرم کننده را به کیف خود بمالید. نرم کننده چرم به جلوگیری از ترک خوردن و خشک شدن کیف شما کمک می کند. یک قطره نرم کننده چرم به اندازه یک چهارم روی یک پارچه تمیز بریزید و آن را به قسمت بیرونی کیف خود بمالید.

برای حفظ عمر کیف خود حدود یک بار در ماه از نرم کننده چرم استفاده کنید، نرم کننده چرم را می توانید در اکثر فروشگاه های کالاهای خانگی یا بوتیک های چرم پیدا کنید.

با افزودن موم زنبور عسل یا یک اسپری محافظ کیف خود را در برابر هوا مقاوم کنید، چرم ضد آب نیست و رطوبت را مانند باران یا رطوبت جذب می کند، این می تواند باعث کپک زدن یا کپک زدن چرم شود.

برای محافظت از کیف خود در برابر آب و هوا، یک کرم موم زنبور عسل را به قسمت بیرونی چرم خود بمالید یا از یک محافظ اسپری چرم برای ایجاد یک مانع بین کیف و عناصر استفاده کنید.

جزئیات کیف جیر خود را با یک برس جیر ماهی یک بار انجام دهید. برس های جیر از موهای استیل ساخته شده اند که با نایلون پوشانده شده اند تا بر روی کیف شما لطافت بیشتری داشته باشند.

آنها چند شکل و بافت مختلف دارند تا کثیفی را از کناره ها و درزهای کیف شما پاک کنند، از یک برس جیر در قسمت بیرونی کیف جیر خود برای پاک کردن کثیفی و کثیفی حدود یک بار در ماه یا هر زمان که به طور محسوسی کثیف شد، استفاده کنید، برس های جیر را می توانید در اکثر فروشگاه های کالاهای خانگی و بوتیک های چرم پیدا کنید.

بزرگترین مشکل کیف های چرمی ناشی از لکه هایی مانند جوهر، خون، غذا یا شراب است. اولین کلید موفقیت این است که لکه را در اسرع وقت درمان کنید.

در اینجا چند نکته وجود دارد:

لکه جوهر – ایزوپروپیل الکل، الکل مالشی قدیمی ساده برای از بین بردن لکه جوهر از چرم بهترین کار را دارد.
غذا، روغن در اسرع وقت،لکه روغن را با پودر تالک، نشاسته ذرت یا جوش شیرین بپاشید، حتی می توانید از یک تکه نان برای جذب لکه استفاده کنید، وقتی به خانه رسیدید یک قسمت کرم تارتار و یک قسمت آب لیمو را با هم مخلوط کنید، خمیر را بمالید و ده دقیقه بگذارید سپس آن را حذف کنید و بگذارید کاملا خشک شود و در صورت لزوم تکرار کنید، یک نرم کننده چرم را به کل کیف بمالید.
برای جلوگیری از لک شدن، آرایش را در یک کیسه ضد آب زیپ دار جداگانه قرار دهید، همچنین بهتر است یک خودکار را در یک کیسه در بسته نگه دارید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.